Eiche Timber Rett. 20mm 20x120 dlažba mraz.
Kód: NOVABE0001ECH68RTSouvisející produkty
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin 30x30 (5x5) mozaika
Na objednávku
4 099 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Mattoncino 30x60 mozaika
Na objednávku
4 988 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 16x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 20x120x0,95 R 10 dlažba mraz.
Skladem
(2,64 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 26x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 30x120x0,95 dlažba mraz.
Skladem
(3,24 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 40x120x2 dlažba mraz.20mm
Na objednávku
1 699 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus 20x20 dlažba mraz.
Skladem
(22,64 m2)
1 309 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus 40x120x2cm dlažba mraz.
Skladem
(51,84 m2)
1 499 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Mattoncino 30x60 mozaika
Na objednávku
4 988 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 16x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 20x120x0,95 R10 dlažba mraz.
Skladem
(36,98 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 26x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 30x120x0,95 R10 dlažba mraz.
Skladem
(64,8 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Natur 30x30 (5x5) mozaika
Na objednávku
4 099 Kč
Detailní popis produktu
Keramická dlažba od italského výrobce Novabell ve formátu 20x120 cm v tmavě hnědé barvě. Jedná se o velmi hezkou imitaci dekoru dřeva. Jelikož je dlažba rektifikovaná, můžete ji pokládat na minimální spáru 2 mm. Tato dlažba je určena pro použití v exteriéru pro pokládku na terče nebo do volného lože, zejména na terasu, balkon nebo okolo bazénu. Eiche Timber má protiskluzný povrch. Tloušťka dlažby je 20 mm s matným povrchem. V balení je 0,48 m2 (2 kusy).Tuto dlažbu je možné pokládat do kombinace s Eiche Timber 30x120 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba v imitaci dřeva |
|---|---|
| Hmotnost: | 43.542 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Druh: | 2cm dlažba |
| Formát: | 20x120cm |
| Mrazuvzdorná: | Ano |
| Otěruvzdornost: | PEI V |
| Povrch: | Matný |
| Protiskluz: | R11 |
| Rektifikace: | Ano |
| Variabilita odstínu: | V3 |
| Tloušťka: | 20mm |
| Dekorace: | Imitace dřeva |
| Položka byla vyprodána… | |
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Scottish Rett. 26x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Timber Rett. 26x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 20x120x0,95 R10 dlažba mraz.
Skladem
(36,98 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Oak Grande Honey 20x120x1,05 rekt. PEI IV R10 dlažba mraz.
Skladem
(9,46 m2)
1 129 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Woodbreak Ebony 20x121x0,9 PEI 3, R9, V3, rett. dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
859 Kč
Výprodej
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
My Space Cognac 20x120x10,5 rett.,PEI V,R10 dlažba mraz.
Skladem
(70,68 m2)
1 049 Kč
Novinka
Vzorek v Brně
Yukon Brown F PR 19,8x120x0,8 mat rekt. PEI 4, R10 dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
649 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus 20x20 dlažba mraz.
Skladem
(22,64 m2)
1 309 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Oak Grande Brown 20x120x1,05 rekt. PEI IV R10 dlažba mraz.
Skladem
(88,98 m2)
1 129 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Natur Rett. 26x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Scottish Rett. 20mm 40x120 dlažba mraz.
Na objednávku
1 639 Kč
Výprodej
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Woodbreak Ebony 20x121x0,9 PEI 3, R 9, V3 rett. dlažba mraz.
Skladem
(38,75 m2)
859 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 30x120x0,95 R10 dlažba mraz.
Skladem
(64,8 m2)
899 Kč
Výprodej
Rancho RAN 02 Jasny Bež Natura 20x60x0,85 dlažba mraz. PEI IV, R9
Skladem
(84,36 m2)
499 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVABELL |
|---|---|
| Adresa : | Via Molino, 1, 420 14 Roteglia, Španělsko |
| E-mail : | martin.linhart@dipro-koupelny.cz |