Bezdotykový osoušeč rukou, 1000 W, nerez, mat
Kód: BEMETA0001924224175Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.989 kg |
| EAN: | 8592207060212 |
| Povrch: | Mat |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 9.246 l |
| Hloubka balení: | 155.000 mm |
| Šířka balení: | 285.000 mm |
| Váha balení: | 489.000 g |
| Váha brutto: | 3.989 kg |
| Váha výplně: | 30.000 g |
| Výška balení: | 425.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář