DELTA: Dávkovač mýdla, 200 ml
Kód: BEMETA0001181009042Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.811 kg |
| EAN: | 8592207060311 |
| Povrch: | Pochromováno |
| Materiál: | Zinek/Nerez/Sklo |
| Objem: | 1.337 l |
| Hloubka balení: | 123.000 mm |
| Šířka balení: | 90.000 mm |
| Váha balení: | 131.000 g |
| Váha brutto: | 0.811 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 180.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Objem náplně: | 200.000 ml |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.