DELTA: Držák ručníků, kruhový
Kód: BEMETA0001181004062Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.244 kg |
| EAN: | 8592207060342 |
| Povrch: | Pochromováno |
| Materiál: | Zinek/Nerez |
| Objem: | 2.242 l |
| Hloubka balení: | 65.000 mm |
| Šířka balení: | 260.000 mm |
| Váha balení: | 144.000 g |
| Váha brutto: | 1.244 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 155.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář