DELTA: Držák toaletního papíru, bez krytu
Kód: BEMETA0001181012222Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.554 kg |
| EAN: | 8592207060298 |
| Povrch: | Pochromováno |
| Materiál: | Zinek/Nerez |
| Objem: | 0.477 l |
| Hloubka balení: | 75.000 mm |
| Šířka balení: | 150.000 mm |
| Váha balení: | 134.000 g |
| Váha brutto: | 0.554 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 120.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.