DELTA: Polička, 600 mm, sklo
Kód: BEMETA0001181002242Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.899 kg |
| EAN: | 8592207060366 |
| Povrch: | Pochromováno |
| Materiál: | Mosaz/Sklo |
| Objem: | 1.471 l |
| Hloubka balení: | 135.000 mm |
| Šířka balení: | 600.000 mm |
| Váha balení: | 198.000 g |
| Váha brutto: | 1.899 kg |
| Váha výplně: | 15.000 g |
| Výška balení: | 50.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář