Držák toaletního papíru, nerez, mat
Kód: BEMETA0001101012015Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592207039683 |
| Povrch: | Brus |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 1.429 l |
| Hloubka balení: | 135.000 mm |
| Šířka balení: | 160.000 mm |
| Váha balení: | 40.000 g |
| Váha brutto: | 0.600 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 105.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář