Držák toaletního papíru, dvojitý, nerez, mat
Kód: BEMETA0001104112205Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky toaletního papíru |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.052 kg |
| EAN: | 8592207044014 |
| Povrch: | Brus |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 4.063 l |
| Hloubka balení: | 150.000 mm |
| Šířka balení: | 150.000 mm |
| Váha balení: | 148.000 g |
| Váha brutto: | 1.052 kg |
| Váha výplně: | 15.000 g |
| Výška balení: | 270.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář