Držák toaletního papíru, se skříňkou, nerez, brus
Kód: BEMETA0001101012175Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.845 kg |
| EAN: | 8592207039706 |
| Povrch: | Brus |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 4.068 l |
| Hloubka balení: | 125.000 mm |
| Šířka balení: | 220.000 mm |
| Váha balení: | 75.000 g |
| Váha brutto: | 0.845 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 150.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář