Držáky poličky OMEGA bez přírub (2 ks) - 6 mm
Kód: BEMETA0001104502112-6MMDetailní popis produktu
Jednoduchá elegance je evergreen. U řady koupelnových doplňků OMEGA jsme navíc vsadili na jejich jednoduchou údržbu. Takže jestli se vám nechce koupelna permanentně drhnout, právě jste zjistili, kam sáhnout.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.102 kg |
| EAN: | 8592207001468 |
| Povrch: | Pochromováno |
| Materiál: | mosaz |
| Objem: | 0.010 l |
| Hloubka balení: | 80.000 mm |
| Šířka balení: | 55.000 mm |
| Váha balení: | 18.000 g |
| Váha brutto: | 0.102 kg |
| Váha výplně: | 2.000 g |
| Výška balení: | 55.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář