Dveřní doraz na stěnu, nerez, lesk
Kód: BEMETA0001346218021Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592207046681 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 0.238 l |
| Váha balení: | 2.000 g |
| Váha brutto: | 0.200 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář