Eiche Alpin Rett. 40x120x2 dlažba mraz.20mm
Kód: NOVABE0001ECH82RTSouvisející produkty
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin 30x30 (5x5) mozaika
Na objednávku
4 099 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Mattoncino 30x60 mozaika
Na objednávku
4 988 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 16x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 20x120x0,95 R 10 dlažba mraz.
Skladem
(2,64 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 26x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 30x120x0,95 dlažba mraz.
Skladem
(3,24 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus 20x20 dlažba mraz.
Skladem
(22,64 m2)
1 309 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus 40x120x2cm dlažba mraz.
Skladem
(51,84 m2)
1 499 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Mattoncino 30x60 mozaika
Na objednávku
4 988 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 16x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 20x120x0,95 R10 dlažba mraz.
Skladem
(52,34 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 26x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus Rett. 30x120x0,95 R10 dlažba mraz.
Skladem
(64,8 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Natur 30x30 (5x5) mozaika
Na objednávku
4 099 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Natur Mattoncino 30x60 mozaika
Na objednávku
4 988 Kč
Detailní popis produktu
Dlažba NovaBell Eiche Alpin v nadčasovém formátu 40×120 cm spojuje kouzlo přírodního dřeva s maximální odolností moderní keramiky. Matný bílý povrch s realistickou strukturou a kolísáním odstínů V3 dodává prostoru lehkost, čistotu a přirozený vzhled. Díky rektifikovaným hranám lze vytvářet elegantní, minimální spáry a dosáhnout luxusního dojmu.
Tato venkovní i vnitřní dlažba o tloušťce 20 mm je ideální pro vysoce zatěžované plochy. Nabízí špičkovou otěruvzdornost PEI5, protiskluznost R11 + A/B/C a samozřejmostí je i mrazuvzdornost, což z ní činí perfektní volbu pro terasy, zahradní chodníky, okolí bazénů, komerční prostory i moderní interiéry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba v imitaci dřeva |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.5 kg |
| Barva: | Bílá |
| Druh: | 2cm dlažba |
| Mrazuvzdorná: | Ano |
| Otěruvzdornost: | PEI V |
| Povrch: | Matný |
| Protiskluz: | R11 |
| Rektifikace: | Ano |
| Variabilita odstínu: | V3 |
| Tloušťka: | 20mm |
| Dekorace: | Imitace dřeva |
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Timber Rett. 20x120x0,95 dlažba mraz.
Na objednávku
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 30x120x0,95 dlažba mraz.
Skladem
(3,24 m2)
899 Kč
Výprodej
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
My Space Cognac 20x120x10,5 rett.,PEI V,R10 dlažba mraz.
Skladem
(70,68 m2)
1 049 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Scottish Rett. 20mm 40x120 dlažba mraz.
Na objednávku
1 639 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Landhaus 40x120x2cm dlažba mraz.
Skladem
(51,84 m2)
1 499 Kč
Výprodej
My Space Cinnamon 30x120x1,05 rett.,PEI V,R10 dlažba mraz.
Skladem
(5,4 m2)
1 049 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Timber Rett. 26x160x0,95 R10 dlažba mraz.
Na objednávku
1 449 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Alpin Rett. 20x120x0,95 R 10 dlažba mraz.
Skladem
(2,64 m2)
899 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Ashwood Umbra Natura 20x60x0,86 dlažba mraz.
Skladem
(7,32 m2)
479 Kč
Akce
Rancho RAN 05 Ciemny Braz 20x60x0,85 dlažba mraz. PEI IV, R9
Skladem
(73,2 m2)
499 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Eiche Natur Rett. 30x120x0,95 R10 dlažba mraz.
Skladem
(47,52 m2)
899 Kč
Novinka
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Concorde Haya Mate rect. 23x120x0,97 PEI 4, TV 3, R 10 slip stop, dlažba mraz.
Skladem
(50,277 m2)
599 Kč
Novinka
Vzorek v Brně
Yukon Beige F PR 19,8x120x0,8 mat rekt. PEI 4, R10 dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
649 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | NOVABELL |
|---|---|
| Adresa : | Via Molino, 1, 420 14 Roteglia, Španělsko |
| E-mail : | martin.linhart@dipro-koupelny.cz |