GALLA: Držák toaletního papíru, nerez
Kód: BEMETA0001108112030Detailní popis produktu
Držák toaletního papíru z naší luxusní a elegantní řady koupelnových doplňků GALLA. Jedna z exkluzivních novinek roku 2020 v našem portfoliu. GALLA, elegantní a šarmantně provokativní kolekce, která se line především v černých matných tónech v jemné kominaci s naším autorským coffee-gold odstínem. Jinými slovy, jedinečná kombinace pro vaši luxusní koupelnu. Produktově se rozpíná v sekci poliček, držáků a věšáků, mýdlenek a dávkovačů tekutého mýdla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky toaletního papíru |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.313 kg |
| EAN: | 8592207027574 |
| Povrch: | Mat |
| Materiál: | Nerez/Mosaz |
| Objem: | 0.280 l |
| Hloubka balení: | 100.000 mm |
| Šířka balení: | 200.000 mm |
| Váha balení: | 53.000 g |
| Váha brutto: | 0.313 kg |
| Váha výplně: | 27.000 g |
| Výška balení: | 60.000 mm |
| Barva 1: | Černá |
| Barva 2: | Měděná zlatá |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář