HELP: Držák sprchy, stříbrná
Kód: BEMETA0001338514372Detailní popis produktu
Stabilní opora pro seniory nebo osoby se zdravotním omezením. Madla jsou certifikovány státní zkušebnou a odpovídají legislativě ČR o instalaci produktů do bezbariérových prostor. HELP madla nabízíme v nejrůznějších rozměrech a tvarech a v několika provedeních povrchových úprav - nerez lesk, neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8592207007354 |
| Povrch: | Pochromováno |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0.710 l |
| Hloubka balení: | 80.000 mm |
| Šířka balení: | 220.000 mm |
| Váha balení: | 120.000 g |
| Váha brutto: | 0.290 kg |
| Váha výplně: | 40.000 g |
| Výška balení: | 80.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář