HELP: Krytka kotevní desky 301507825, 301507835, nerez, mat
Kód: BEMETA0001301507845Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.033 kg |
| EAN: | 8592207036293 |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 0.378 l |
| Hloubka balení: | 25.000 mm |
| Šířka balení: | 235.000 mm |
| Váha balení: | 110.000 g |
| Váha brutto: | 1.033 kg |
| Výška balení: | 130.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář