HELP: Madlo, 1100 mm, bez krytky, bílá
Kód: BEMETA0001301101104Detailní popis produktu
Stabilní opora pro seniory nebo osoby se zdravotním omezením. Madla jsou certifikovány státní zkušebnou a odpovídají legislativě ČR o instalaci produktů do bezbariérových prostor. HELP madla nabízíme v nejrůznějších rozměrech a tvarech a v několika provedeních povrchových úprav - nerez lesk, neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8592207002540 |
| Povrch: | Komaxit |
| Materiál: | Ocel |
| Objem: | 9.341 l |
| Hloubka balení: | 999.999 mm |
| Šířka balení: | 90.000 mm |
| Váha balení: | 190.000 g |
| Váha brutto: | 1.800 kg |
| Váha výplně: | 20.000 g |
| Výška balení: | 120.000 mm |
| Barva 1: | Bílá |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář