HELP: Madlo, 680 mm, ve tvaru L, levé, s krytkou, nerez, lesk
Kód: BEMETA0001301112071Detailní popis produktu
Stabilní opora pro seniory nebo osoby se zdravotním omezením. Madla jsou certifikovány státní zkušebnou a odpovídají legislativě ČR o instalaci produktů do bezbariérových prostor. HELP madla nabízíme v nejrůznějších rozměrech a tvarech a v několika provedeních povrchových úprav - nerez lesk, neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8592207014055 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 47.124 l |
| Hloubka balení: | 130.000 mm |
| Šířka balení: | 700.000 mm |
| Váha balení: | 260.000 g |
| Váha brutto: | 2.100 kg |
| Váha výplně: | 40.000 g |
| Výška balení: | 100.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář