HELP: Madlo, 890 mm, ve tvaru L, levé, s krytkou, bílá
Kód: BEMETA0001301112043Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.26 kg |
| EAN: | 8592207022142 |
| Povrch: | Komaxit |
| Materiál: | Ocel |
| Objem: | 61.677 l |
| Hloubka balení: | 999.999 mm |
| Šířka balení: | 840.000 mm |
| Váha balení: | 820.000 g |
| Váha brutto: | 3.260 kg |
| Váha výplně: | 40.000 g |
| Výška balení: | 240.000 mm |
| Barva 1: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář