HELP: Ochrana sifonu proti nárazu invalidních vozíků s krytkou, bílá
Kód: BEMETA0001301102123Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 8592207022548 |
| Povrch: | Komaxit |
| Materiál: | Ocel |
| Objem: | 11.598 l |
| Hloubka balení: | 300.000 mm |
| Šířka balení: | 600.000 mm |
| Váha balení: | 250.000 g |
| Váha brutto: | 1.850 kg |
| Váha výplně: | 40.000 g |
| Výška balení: | 100.000 mm |
| Barva 1: | Bílá |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář