HELP: Ochrana sifonu proti nárazu invalidních vozíků s krytkou, nerez, lesk
Kód: BEMETA0001301102121Detailní popis produktu
Stabilní opora pro seniory nebo osoby se zdravotním omezením. Madla jsou certifikovány státní zkušebnou a odpovídají legislativě ČR o instalaci produktů do bezbariérových prostor. HELP madla nabízíme v nejrůznějších rozměrech a tvarech a v několika provedeních povrchových úprav - nerez lesk, neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.75 kg |
| EAN: | 8592207002632 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 11.598 l |
| Hloubka balení: | 300.000 mm |
| Šířka balení: | 600.000 mm |
| Váha balení: | 250.000 g |
| Váha brutto: | 1.750 kg |
| Váha výplně: | 40.000 g |
| Výška balení: | 100.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář