HELP: Madlo, 750 mm, ve tvaru U, bez krytky, bílá
Kód: BEMETA0001301102304Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.15 kg |
| EAN: | 8592207024740 |
| Povrch: | Komaxit |
| Materiál: | Ocel |
| Objem: | 19.150 l |
| Hloubka balení: | 140.000 mm |
| Šířka balení: | 900.000 mm |
| Váha balení: | 110.000 g |
| Váha brutto: | 2.150 kg |
| Váha výplně: | 40.000 g |
| Výška balení: | 300.000 mm |
| Barva 1: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář