HELP: Madlo, 850 mm, sklopné, s krytkou, nerez, mat
Kód: BEMETA0001301607162Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.135 kg |
| EAN: | 8592207020230 |
| Povrch: | Brus |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 21.250 l |
| Hloubka balení: | 930.000 mm |
| Šířka balení: | 115.000 mm |
| Váha balení: | 440.000 g |
| Váha brutto: | 3.135 kg |
| Váha výplně: | 40.000 g |
| Výška balení: | 265.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář