HELP: Madlo, 760 mm, s držákem TP, sklopné, bez krytky, nerez, lesk
Kód: BEMETA0001301102771Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8592207025617 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 19.000 l |
| Hloubka balení: | 140.000 mm |
| Šířka balení: | 800.000 mm |
| Váha balení: | 360.000 g |
| Váha brutto: | 2.200 kg |
| Váha výplně: | 40.000 g |
| Výška balení: | 300.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář