HELP: Madlo, 813 mm, ve tvaru U, sklopné, odnímatelné, s aretací, s krytkou, nerez, mat
Kód: BEMETA0001301507835Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.06 kg |
| EAN: | 8592207033919 |
| Povrch: | Brus |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 22.383 l |
| Hloubka balení: | 840.000 mm |
| Šířka balení: | 235.000 mm |
| Váha balení: | 999.999 g |
| Váha brutto: | 5.060 kg |
| Výška balení: | 130.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář