HELP: Madlo, 750 mm, ve tvaru U, s držákem TP, sklopné, bez krytky, bílá
Kód: BEMETA0001301406304Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8592207024979 |
| Povrch: | Komaxit |
| Materiál: | Ocel |
| Objem: | 19.150 l |
| Hloubka balení: | 270.000 mm |
| Šířka balení: | 870.000 mm |
| Váha balení: | 199.000 g |
| Váha brutto: | 2.700 kg |
| Váha výplně: | 40.000 g |
| Výška balení: | 115.000 mm |
| Barva 1: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář