HELP: Madlo, 900 mm, ve tvaru U, sklopné, s krytkou, bílá
Kód: BEMETA0001301607333Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8592207022869 |
| Povrch: | Komaxit |
| Materiál: | Ocel |
| Objem: | 22.900 l |
| Hloubka balení: | 920.000 mm |
| Šířka balení: | 260.000 mm |
| Váha balení: | 400.000 g |
| Váha brutto: | 4.000 kg |
| Váha výplně: | 100.000 g |
| Výška balení: | 110.000 mm |
| Barva 1: | Bílá |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář