HELP: Madlo, 850 mm, ve tvaru U, sklopné, s opěrnou nohou, s držákem TP, bez krytky, nerez, mat
Kód: BEMETA0001301406322NDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Help program |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8592207025563 |
| Povrch: | Brus |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 69.280 l |
| Hloubka balení: | 270.000 mm |
| Šířka balení: | 870.000 mm |
| Váha balení: | 560.000 g |
| Váha brutto: | 2.700 kg |
| Výška balení: | 115.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář