Integrovaný zásobník papírových kapesníků, nerez, lesk
Kód: BEMETA0001113103021Detailní popis produktu
Zásobníky vyrábíme z nerezové oceli, můžete si zvolit variantu nerez lesk či nerez brus. Kapacita hygienických potřeb je individuální dle určitého produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8592207001550 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 2.880 l |
| Hloubka balení: | 60.000 mm |
| Šířka balení: | 273.000 mm |
| Váha balení: | 40.000 g |
| Váha brutto: | 0.850 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 150.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář