Lansanit Sprchové dveře posuvné Alvaro 1200, černá, čiré sklo
Kód: LANSAN0001LAN03059Detailní popis produktu
Minimalistická série se sklem v hlavní roli zaujme ostrými liniemi a precizními detaily bez nadbytečných prvků. Absence spodních vodicích lišt umožňuje bezbariérový přístup. Posuvné dveře se otevírají lehce a tiše díky velkým pojezdům s novými ložiskovými kolečky. Série Black line LUX SLIM vyniká v designových interiérech v moderním a industriálním stylu. RámNa výrobu jsou použity prvotřídní rámy z leštěného hliníku, které poskytují instalační rozmezí pro vymezení případné nerovnosti stěn na straně se stěnovým profilem. Pojezdový systémNově vyvinutý pojezdový systém umožňuje maximálně tichý a hladkých chod dveří. Bezbariérový vstupAbsence spodního rámu minimalizuje usazování nečistot a umožňuje bezbariérový vstup do sprchového prostoru. Bezpečnostní sklo 8 mmBezpečnostní kalené sklo o tloušťce 8 mm opět přidává na pevnosti konstrukce sprchového koutu, navíc je z výroby opatřeno nanotechnologií AntiGrim, která zabraňuje usazování mastnot a vodního kamene a napomáhá rychlejšímu odtékání vody ze skla. MadlaPoužita decentní hliníková madla, která podtrhují minimalistický design produktu. Záruka 5 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchy a vany |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 8592610096013 |
| Konstrukce: | rámová |
| Profil: | černý |
| Přestavná šířka (popisný parametr): | -40 mm/+0 mm |
| Šířka vstupu: | 495 mm |
| Výška: | 1950 mm |
| Způsob Instalace: | viz. návod na instalaci |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.