Lansanit Vanová zástěna dvoudílná Paolo 1000, chrom, čiré sklo
Kód: LANSAN0001LAN07003Detailní popis produktu
Nadčasová klasika s lety prověřenou kvalitou, spolehlivé komponenty zaručující dlouhou životnost a nejdelší záruku na trhu. Nechte se okouzlit harmonií krásy a funkčnosti rovných linií skla a kovu. RámNa výrobu jsou použity prvotřídní rámy z leštěného hliníku, které poskytují instalační rozmezí pro vymezení případné nerovnosti stěn až 23 mm na straně se stěnovým profilem. Zdvihový pantZdvihový pant umožňuje 90° otevírání dveří dovnitř i ven, což zpříjemňuje vstup do prostoru vany. Čiré bezpečnostní sklo tl. 6 mmBezpečnostní kalené sklo o tloušťce 6 mm opět přidává na pevnosti konstrukce vanové zástěny, navíc je z výroby opatřeno nanotechnologií AntiGrim, která zabraňuje usazování mastnot a vodního kamene a napomáhá rychlejšímu odtékání vody ze skla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchy a vany |
|---|---|
| Záruka: | 7 let |
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 8592610092138 |
| Profil: | chrom |
| Přestavná šířka (popisný parametr): | -23 mm/+0 mm |
| Výška: | 1400 mm |
| Způsob Instalace: | viz. návod na instalaci |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.