LIVING: Držák toaletního papíru, nerez, černá
Kód: BEMETA0001101512230Detailní popis produktu
Naše autorská kolekce Living spojuje minimalistický design s industriálním nádechem, který dodá vaší koupelně nadčasový vzhled. Tato kolekce je vyrobena z kvalitní nerezové oceli v módní matné černé barvě. Díky své odolnosti a stylovému provedení je ideální nejen pro domácnosti, ale také pro hotelová a restaurační zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.885 kg |
| EAN: | 8592207053726 |
| Povrch: | Lak |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 2.011 l |
| Hloubka balení: | 220.000 mm |
| Šířka balení: | 280.000 mm |
| Váha balení: | 142.000 g |
| Váha brutto: | 0.885 kg |
| Váha výplně: | 15.000 g |
| Výška balení: | 135.000 mm |
| Barva 1: | Černá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář