Magnetic Emerald rett. 30x60 dlažba mraz.
Kód: ENERGI0001R29MAEMSouvisející produkty
Magnetic Black 60x120x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
859 Kč
Magnetic Black 60x60x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(89,64 m2)
759 Kč
Magnetic Blue 60x120x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(48,24 m2)
859 Kč
Magnetic Bronze 60x120x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
859 Kč
Magnetic Bronze 60x60x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
759 Kč
Magnetic Dark Grey 60x120x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
859 Kč
Magnetic Dark Grey 60x60x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(41,04 m2)
759 Kč
Magnetic Emerald 60x120x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
859 Kč
Magnetic Emerald 60x60x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(69,12 m2)
759 Kč
Magnetic Grey 60x120x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(84,96 m2)
859 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba v imitaci kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.35 kg |
| EAN: | 8020138107503 |
| Barva: | Zelená |
| Druh: | Dlažba |
| Formát: | 30x60cm |
| Mrazuvzdorná: | Ano |
| Otěruvzdornost: | PEI V |
| Povrch: | Matný |
| Protiskluz: | R10 |
| Rektifikace: | Ano |
| Variabilita odstínu: | V3 |
| Série: | Magnetic |
| Tloušťka: | 9mm |
| Dekorace: | Imitace kovu |
| Položka byla vyprodána… | |
Magnetic Emerald 60x60x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(69,12 m2)
759 Kč
Magnetic Emerald 60x120x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
859 Kč
Novinka
Ardenas gris 33,3x33,3x0,8 PEI IV, C3-R12, dlažba lisovaná antislip
Skladem
(>100 m2)
549 Kč
Novinka
Ardenas antracita 33,3x33,3x0,8 PEI II, C3-R12, dlažba lisovaná antislip
Skladem
(>100 m2)
549 Kč
Magnetic Bronze 60x60x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
759 Kč
Magnetic Bronze 60x120x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
859 Kč
Novinka
Ardenas marfil 33,3x33,3x0,8 PEI IV, C3-R12, dlažba lisovaná antislip
Skladem
(>100 m2)
549 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Aspen Rock Grey Rett. 100x100x0,95 dlažba mraz.
Na objednávku
1 359 Kč
Magnetic Dark Grey 60x120x0,9 rett. R10, V3 gres dlažba mraz.
Skladem
(>100 m2)
859 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ENERGIE KER ART CERAMICA |
|---|---|
| Adresa : | VIA Giardini nord 231/233 410 26 Pavullo nel Frignano Itálie |
| E-mail : | martin.linhart@dipro-koupelny.cz |