Náhradní WC kartáč bez rukojeti pro 135013010, 135913090, 135913091, 102913094, černá
Kód: BEMETA0001131567384CDetailní popis produktu
Správná cesta jak spojit funkčnost a design
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 8592207020940 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0.710 l |
| Váha balení: | 4.000 g |
| Váha brutto: | 0.055 kg |
| Váha výplně: | 0.000 g |
| Barva 1: | Černá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář