Náhradní kartáč s rukojetí pro 104113010, 104913090,104913120, černý
Kód: BEMETA0001131567404Detailní popis produktu
Jak už napovídá název této řady - DARK - je naše temně černá a velmi elegantní řada koupelnových doplňků a kosmetických zrcátek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592207020193 |
| Povrch: | Lak |
| Materiál: | Mosaz/Plast |
| Objem: | 1.790 l |
| Váha balení: | 4.000 g |
| Váha brutto: | 0.200 kg |
| Váha výplně: | 0.000 g |
| Barva 1: | Černá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář