Náhradní WC kartáč s rukojetí pro 131567487 černý
Kód: BEMETA0001131567446Detailní popis produktu
Jak už napovídá název této řady - DARK - je naše temně černá a velmi elegantní řada koupelnových doplňků a kosmetických zrcátek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.209 kg |
| EAN: | 8592207026270 |
| Povrch: | Lak |
| Materiál: | Nerez/Plast |
| Objem: | 1.940 l |
| Váha balení: | 4.000 g |
| Váha brutto: | 0.209 kg |
| Váha výplně: | 0.000 g |
| Barva 1: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář