Náhradní WC kartáč s rukojetí pro 135013010, černý
Kód: BEMETA0001131567365Detailní popis produktu
Minimalistická, funkční a designová, speciálně tvrzená černá barva s vysokou životností. Velmi populární řada u našich zákazníků ve Skandinávii. Vysoká kvalita zpracování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.143 kg |
| EAN: | 8592207026683 |
| Povrch: | Mat |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 1.810 l |
| Váha balení: | 4.000 g |
| Váha brutto: | 0.143 kg |
| Váha výplně: | 0.000 g |
| Barva 1: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář