Náhradní kartáč silikonový s rukojetí pro 157113061, černý
Kód: BEMETA0001131567655Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.142 kg |
| EAN: | 8592207029097 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | Nerez/Plast |
| Objem: | 1.670 l |
| Váha balení: | 4.000 g |
| Váha brutto: | 0.142 kg |
| Váha výplně: | 0.000 g |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář