Náhradní sklo pro poličku 132102042,104102212,104102208,104102045,104102042,104102040
Kód: BEMETA0001131567011Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8592207003370 |
| Povrch: | Sklo - matné (pískované) |
| Materiál: | Sklo |
| Objem: | 0.530 l |
| Váha balení: | 4.000 g |
| Váha brutto: | 0.110 kg |
| Váha výplně: | 0.000 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář