Náhradní WC kartáč s rukojetí pro 163113060, 164113060, černá
Kód: BEMETA0001131567774Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| EAN: | 8592207051135 |
| Povrch: | Lak |
| Materiál: | Nerez/Plast |
| Objem: | 1.896 l |
| Váha balení: | 4.000 g |
| Váha brutto: | 0.042 kg |
| Váha výplně: | 0.000 g |
| Barva 1: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář