Náhradní WC kartáč s rukojetí pro 163113061, 164113061, lesk
Kód: BEMETA0001131567773Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.041 kg |
| EAN: | 8592207051128 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | Nerez/Plast |
| Objem: | 1.740 l |
| Váha balení: | 4.000 g |
| Váha brutto: | 0.041 kg |
| Váha výplně: | 0.000 g |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář