NEO: Držák toaletního papíru, bez krytu, mat
Kód: BEMETA0001104212195Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.328 kg |
| EAN: | 8592207059810 |
| Povrch: | Mat |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 0.374 l |
| Hloubka balení: | 60.000 mm |
| Šířka balení: | 160.000 mm |
| Váha balení: | 45.000 g |
| Váha brutto: | 0.328 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 140.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.