NEO: Držák toaletního papíru, rezervní, nerez, mat
Kód: BEMETA0001146203165Detailní popis produktu
NEJVĚTŠÍ sortiment koupelnových doplňků. Jednoduchá elegance je evergreen. U řady koupelnových doplňků OMEGA jsme navíc vsadili na jejich jednoduchou údržbu. Série OMEGA je vyrobena z pochromované mosazi, je odolná vůči poškrábání, snadno a rychle se umývá. Takže jestli se vám nechce koupelnaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.631 kg |
| EAN: | 8592207014840 |
| Povrch: | Mat |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 5.069 l |
| Hloubka balení: | 125.000 mm |
| Šířka balení: | 125.000 mm |
| Váha balení: | 136.000 g |
| Váha brutto: | 0.631 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 400.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář