NEO: Držák toaletního papíru, s krytem, nerez
Kód: BEMETA0001104112015Detailní popis produktu
NEO - dokonalý NEREZový luxus. Koupelnové doplňky řady NEO zastupují naopak dokonalý nerezový luxus. Broušený povrch oceli je velmi praktický, působí čistě, decentně a zároveň kvalitně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky toaletního papíru |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8592207009242 |
| Povrch: | Mat |
| Materiál: | Nerez |
| Objem: | 1.760 l |
| Hloubka balení: | 145.000 mm |
| Nemůže mít logo: | 1.000 |
| Položka s logem: | 1.000 |
| Šířka balení: | 200.000 mm |
| Váha balení: | 46.000 g |
| Váha brutto: | 0.450 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 75.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář