OMEGA: Kosmetické zrcátko, ø 140 mm, jednostranné
Kód: BEMETA0001112101121Detailní popis produktu
Jednoduchá elegance je evergreen. U řady koupelnových doplňků OMEGA jsme navíc vsadili na jejich jednoduchou údržbu. Takže jestli se vám nechce koupelna permanentně drhnout, právě jste zjistili, kam sáhnout.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.205 kg |
| EAN: | 8592207004872 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | Mosaz/Sklo |
| Objem: | 1.568 l |
| Hloubka balení: | 150.000 mm |
| Šířka balení: | 150.000 mm |
| Váha balení: | 290.000 g |
| Váha brutto: | 1.205 kg |
| Váha výplně: | 17.000 g |
| Výška balení: | 95.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář