OMEGA: Madlo, 800 mm, černá guma
Kód: BEMETA0001104507691Detailní popis produktu
Jednoduchá elegance je evergreen. U řady koupelnových doplňků OMEGA jsme navíc vsadili na jejich jednoduchou údržbu. Takže jestli se vám nechce koupelna permanentně drhnout, právě jste zjistili, kam sáhnout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.246 kg |
| EAN: | 8592207010705 |
| Povrch: | Lesk |
| Materiál: | Nerez/Pryž |
| Objem: | 3.420 l |
| Hloubka balení: | 90.000 mm |
| Šířka balení: | 880.000 mm |
| Váha balení: | 226.000 g |
| Váha brutto: | 1.246 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 58.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |
| Barva 2: | Černá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář