Osaka Crema 25x33 obklad (1,5 m2/krb)
Kód: KEROSB0001OSAKACREMADetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obklady - vyprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.74 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Druh: | Obklad |
| Formát: | 25x33cm |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10mm |
| Dekorace: | Imitace dřeva |
Výprodej
Vzorek v Brně
Oxid Oxid RLV 30x90x1,05 dekor
Skladem
(12,96 m2)
329 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.