RETRO bronz: Kosmetické zrcátko, ø 140 mm, oboustranné
Kód: BEMETA0001106101697Detailní popis produktu
Oboustranné nástěnné kosmetické zrcátko, z jedné strany 3x zvětšovací. Průměr zrcadla 133 mm. Lze kombinat s produkty řady RETRO. Materiál: mosaz, sklo Povrchová úprava: bronzDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8592207015892 |
| Povrch: | Bronz |
| Materiál: | Mosaz/Sklo |
| Objem: | 16.200 l |
| Hloubka balení: | 60.000 mm |
| Šířka balení: | 330.000 mm |
| Váha balení: | 90.000 g |
| Váha brutto: | 0.650 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 270.000 mm |
| Barva 1: | Bronzová |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář