StoneCreek 40 Antracite 60x60x2 rett. R11 dlažba mraz.
Kód: STONEC0001Y40960Související produkty
Itadeco podložka New Maxi NM4 90-160mm výškově stavitelná
Skladem
(16 ks)
149 Kč
Itadeco spárovací křížek 50/15/2mm, pro štěrk, písek, bez trnu
Skladem
(51 ks)
6 Kč
Itadeco terč pod dlažbu s otvorem 150/12mm, EH 12 vymez. spár 2 mm
Skladem
(>100 ks)
10 Kč
Itadeco terč pod dlažbu vyrovnávací podložka 150/3mm, LH 3
Skladem
(76 ks)
11 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba (na terče) |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.72 kg |
| EAN: | 8023414290722 |
| Barva: | Antracit |
| Druh: | 2cm dlažba |
| Formát: | 60x60cm |
| Mrazuvzdorná: | Ano |
| Otěruvzdornost: | PEI IV |
| Povrch: | Matný |
| Protiskluz: | R11 |
| Rektifikace: | Ano |
| Variabilita odstínu: | V2 |
| Série: | Stonecreek |
| Tloušťka: | 20mm |
| Dekorace: | Imitace kamene |
Itadeco Eterno SE7 185-275mm (SE4+1xP1)výškově stavitelná podložka se samovyrovnávací hlavou
Na objednávku
283 Kč
Novinka
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Klint Beige NF 60x60x2 R11/B rekt. dlažba mraz.
Skladem
(3,96 m2)
599 Kč
Itadeco terč pod dlažbu s otvorem 150/12mm, EH 12 vymez. spár 2 mm
Skladem
(>100 ks)
10 Kč
Akce
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Siena Grey 60x60x2 mat dlažba mraz.
Na objednávku
699 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Parker Silver TH2.0 120x120x2cm R11 dlažba mraz.
Na objednávku
1 999 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
StoneCreek 80 Sand Moon Rett. 60x60x2 dlažba mraz.
Skladem
(57,6 m2)
1 399 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVABELL |
|---|---|
| Adresa : | Via Molino, 1, 420 14 Roteglia, Španělsko |
| E-mail : | martin.linhart@dipro-koupelny.cz |