StoneCreek 40 Grigio Chiaro 60x60x2 rett. R11 dlažba mraz.
Kód: STONEC0001Y40160Související produkty
Itadeco podložka New Maxi NM4 90-160mm výškově stavitelná
Skladem
(25 ks)
149 Kč
Itadeco spárovací křížek 50/15/2mm, pro štěrk, písek, bez trnu
Skladem
(51 ks)
6 Kč
Itadeco terč pod dlažbu gumový EHG 6, výška 6 mm, spára 4 mm
Skladem
(>100 ks)
38 Kč
Itadeco terč pod dlažbu vyrovnávací podložka 150/3mm, LH 3
Skladem
(>100 ks)
11 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba (na terče) |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.72 kg |
| EAN: | 8023414290708 |
| Barva: | Šedá |
| Druh: | 2cm dlažba |
| Formát: | 60x60cm |
| Mrazuvzdorná: | Ano |
| Otěruvzdornost: | PEI IV |
| Povrch: | Matný |
| Protiskluz: | R11 |
| Rektifikace: | Ano |
| Variabilita odstínu: | V2 |
| Série: | Stonecreek |
| Tloušťka: | 20mm |
| Dekorace: | Imitace kamene |
Itadeco spárovací křížek 50/15/2mm, pro štěrk, písek, bez trnu
Skladem
(51 ks)
6 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Open - StoneCreek 100 Grigio 60x60x2 PEI 4, R10 rett. dlažba mraz.
Skladem
(69,12 m2)
1 399 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
StoneCreek 20 Bianco 60x60x2 rett. R11 dlažba mraz.
Skladem
(69,84 m2)
1 399 Kč
Itadeco Podložka New Maxi PNM prodlužovací nástavec 165 mm
Skladem
(90 ks)
109 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
StoneCreek 40 Beige 60x60x2 rett. R11 dlažba mraz.
Skladem
(34,56 m2)
1 399 Kč
Novinka
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Klint Beige NF 60x60x2 R11/B rekt. dlažba mraz.
Skladem
(3,96 m2)
599 Kč
Itadeco podložka New Maxi NM2 40-70mm výškově stavitelná spára 4 mm
Skladem
(>100 ks)
108 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Aspen Oxide 100x100x2cm R11 dlažba mraz.
Na objednávku
2 099 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Parker Anthracite 120x120x2cm TH2.0 dlažba mraz.
Na objednávku
1 999 Kč
Vzorek v Brně
Vzorek v Ostravě
Parker white 60x120x2cm R11 dlažba mraz.
Na objednávku
1 499 Kč
Itadeco podložka New Maxi NM1 25-40mm výškově stavitelná
Skladem
(>100 ks)
97 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | NOVABELL |
|---|---|
| Adresa : | Via Molino, 1, 420 14 Roteglia, Španělsko |
| E-mail : | martin.linhart@dipro-koupelny.cz |