Torstein Graphit FZ 60x60x2 R11 rekt. dlažba mraz.
Kód: GROHNN0001YTSN245EDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba (na terče) |
|---|---|
| Hmotnost: | 45.5 kg |
| Barva: | Šedá |
| Druh: | 2cm dlažba |
| Formát: | 60x60cm |
| Mrazuvzdorná: | Ano |
| Povrch: | Matný |
| Protiskluz: | R11 |
| Rektifikace: | Ano |
| Tloušťka: | 20mm |
| Dekorace: | Imitace kamene |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.